Karmstol sk Dantestol

Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol
Karmstol sk Dantestol

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, sk Dantestol, betsad, skulpterad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Smärre ytskador

752551

2020-03-25