Skål Kina

Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, Kina, sent 1800-tal, porslin, dekor med blommor och tecken, höjd ca 6, diameter 19 cm

Ett kantnagg, smärre slitage

752552

2020-03-27