Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, Kina, sent 1800-tal, porslin, dekor med blommor och tecken, höjd ca 6, diameter 19 cm
Ett kantnagg, smärre slitage
752552
2020-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här