Bordsdekoration
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSDEKORATION, 1800-tal i form av amorin, på sockeln antikiserande ornament, figurens övre del i kant med axelbandet är avtagbar, förgylld brons, höjd ca 31, längd 30 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Saknar en vinge samt något som figuren hållt i händerna, slitage
752562
2020-03-26