Goldscheider figurin

Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin
Goldscheider figurin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLDSCHEIDER, figurin, 1930-tal, föreställande Madonna med barn, flintgods, monogramsignerad TD, stämplad Goldscheider Made in Germany, höjd ca 33,5 cm

Yt kracklyr

752567

2020-03-27