Peter Cornéer West highland white terrie

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER CORNÉER (Född 1946), porträtt av en West highland white terrier, akryl på duk, signerad och daterad -94, 46 x 33 cm.

752577

2020-03-28