Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
VÄLSMASKIN, 1800-tal, 2 delar, urmakarverktyg, mässing, träsockel, låda med kuggfräsar medföljer, höjd ca 22.5 cm
Åldersrelaterat slitage
752598
2020-04-26