Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, 1900-tal, bronserat fodral i gips, dekor av lejonpar, höjd ca 36,5 cm

Slitage/märken, urverk/urtavla har vridit sig

752615

2020-03-29