Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (1720-78) Veduta del Tempio ottangolare di Minerva Medica, 1764, etsning, ca 47x70 cm
Ingår i temaauktion "Grand Tour"
Veck, lagning, fläckar
752617
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här