Piranesi

Piranesi
Piranesi
Piranesi
Piranesi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIRANESI (1720-78) Veduta del Tempio ottangolare di Minerva Medica, 1764, etsning, ca 47x70 cm

Ingår i temaauktion "Grand Tour"

Veck, lagning, fläckar

752617

2020-03-26