Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, hjulförsedd, svartmålad med bronserade dekorationer, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 48, högsta höjd 97 cm

Omfattande slitage, lagningar, bitar borta, några hjul sitter lösa

752627

2020-03-27