Karmstol
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, hjulförsedd, svartmålad med bronserade dekorationer, stoppad dyna med textil klädsel, sitthöjd ca 48, högsta höjd 97 cm
Omfattande slitage, lagningar, bitar borta, några hjul sitter lösa
752627
2020-03-27