Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAJOZZ, "La Belle Nuit", blandteknik måleri på duk monterad på kartong pannå, signerad 2018,format 40 x 40 cm
Obetydligt slitage
752636
2020-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här