Lajozz målning

Lajozz målning
Lajozz målning
Lajozz målning
Lajozz målning
Lajozz målning
Lajozz målning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAJOZZ, "La Belle Nuit", blandteknik måleri på duk monterad på kartong pannå, signerad 2018,format 40 x 40 cm

Obetydligt slitage

752636

2020-03-27