Ollio målning

Ollio målning
Ollio målning
Ollio målning
Ollio målning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

OLLIO, (Jonathan Josefsson), "1929 series nr 23" målning blå blandteknik på duk, inramad med glasskiva, signerad, format ca 58 x 39 cm

Obetydligt slitage

752638

2020-03-27