Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
OLLIO, (Jonathan Josefsson), "1929 series nr 23" målning blå blandteknik på duk, inramad med glasskiva, signerad, format ca 58 x 39 cm
Obetydligt slitage
752638
2020-03-27