Byrå senbarock
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, 3 lådor faner i bl a mahogny, skiva i grå marmor, nyckelplåtar samt handtag i mässing, höjd ca 67 samt 116x50 cm
Skivan sprucken, en del lås lösa, fanérskador, bruks och åldersrelaterat slitage
752643
2020-03-27