Byrå i barockstil
2020-03-27
752653
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, barockstil, 4 lådor, rotfanér, översta lådan med lådinredning, nycklar finns, höjd ca 96. 100x53 cm
Brukssliage, fanérskador förekommer,