Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, tidigt 1900-tal, jugend, för tre ljus vardera, mässing samt koppar, höjd ca 38

Zustandsbeschreibung

Brukssltage, ljusmanschetter med bucklor, inskription vid fotdel

752655

2020-03-27