Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, tidigt 1900-tal, jugend, för tre ljus vardera, mässing samt koppar, höjd ca 38
Zustandsbeschreibung
Brukssltage, ljusmanschetter med bucklor, inskription vid fotdel
752655
2020-03-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner