PACULA KAZIMIERZ

PACULA KAZIMIERZ
PACULA KAZIMIERZ
PACULA KAZIMIERZ
PACULA KAZIMIERZ
PACULA KAZIMIERZ
PACULA KAZIMIERZ

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PACULA KAZIMIERZ (född 1952): Jeansjacka, signerad och daterad Pacula 03, olja på duk, ca 124x104 cm

752663

2020-03-25