Pipor

Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor
Pipor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIPOR, 6 st., 18/1900-tal, dekor i form av lejon, apa, maskaron med mera, längd ca 8-18 cm

Avslag, slitage

752669

2020-03-26