Sidebord 1960/70-tal

Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal
Sidebord 1960/70-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBORD, 1960/70-tal, fanér i teak, 4-lådig, skåpsluckor med flyttbara hyllplan, höjd ca 102, 150x41 cm

Mindre slitage/märken, fläckar

752688

2020-03-23