Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYKORG, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, stomme i rotting med grönlackerad metall korg, höjd 59, 63x56 cm
visst slitage, mindre skador
752703
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här