Sykorg i rotting

Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting
Sykorg i rotting

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SYKORG, enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn, stomme i rotting med grönlackerad metall korg, höjd 59, 63x56 cm

visst slitage, mindre skador

752703

2020-04-05