Olle Eriksson Droppen oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE "Droppen" ERIKSSSON (född 1939), "Tidig gryning", signerad Olle Eriksson samt daterad -79, olja på duk, ca 135x70 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

752714

2020-04-27