Harald Sallberg etsningar 39 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963):39 st, motiv från Stockholm, signerade och numrerade, etsningar, varierande mått

Delvis gulnade, några med fuktfläckar, en etsning saknar glas

752727

2020-03-26