Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
150 EUR
LJUSSTAKE, mässing, sent 1600-tal, höjd 17 cm
Åldersrelaterat slitage, fötterna nerslipade
752752
2020-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här