Ljusstake 1600-tal

Ljusstake 1600-tal
Ljusstake 1600-tal
Ljusstake 1600-tal
Ljusstake 1600-tal

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

150 EUR

LJUSSTAKE, mässing, sent 1600-tal, höjd 17 cm

Åldersrelaterat slitage, fötterna nerslipade

752752

2020-03-28