Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KANDELABRAR, ett par, förgylld brons, 7 ljushållare, mittersta med dekorpropp, möjligen Frankrike, 1800-talets senare del, H ca 67 cm
Skador: Några ljusarmar något sneda
752753
2020-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här