Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KISTA, allmoge, daterad 1760. Träkista med beslag och bärhandtag av smidesjärn, höjd 51 cm, bredd 113 cm, djup 63 cm
Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, mindre skador, löst lås
752758
2020-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här