Klubbat för:
11 000 SEK
5 000 SEK
IKON, Ryssland, Kristus Pantokrator, 1800-talet, 52,5x44,5 cm
A Russian icon of Christ Pantocrator, 19th century, 52,5x44,5 cm
krackeleringar
752762
2020-04-05