Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
200 EUR
KANDELABER, mässing, barock, 1600/1700-tal,
genombruten dekor krönt med örn, fyra ljuspipor, rund fot, höjd 49 cm, bredd 41 cm
Slitage, stötmärken, lös fotplatta gänga sliten
752770
2020-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här