Lisa Larson figurin

Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin
Lisa Larson figurin

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LISA LARSON, figurin, Amalia, Gustavsberg, 1950/60-tal, delvis bemålat och glaserat stengods med chromotryck (cromo), formgiven 1958, signerad Amalia, stämpelmärkt Lisa L Made in Sweden, höjd 17,5 cm

752776

2020-03-24