Matta Rya

Matta Rya
Matta Rya
Matta Rya
Matta Rya

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, rya i polykromt rutmönster, Svensk Hemslöjd, 1960-tal, ca 170 x 117 cm.

Smärre slitage

752794

2020-03-28