Skrivstol

Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol
Skrivstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSTOL, 1900-talets andra hälft, klädsel av rödbrunt skinn, fast stoppad rygg och sits, mässingsnitar, sitthöjd ca 50 cm

Smärre repor

752810

2020-03-24