Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHÄSLONG, 1800-talets senare del, röd klädsel, svarvade ben med hjultrissor, sitthöjd ca 38 cm, L ca 170 cm

Skador: Senare klädsel, ben snett fästa vid renovering

752815

2020-03-22