Ejnar Roepstorff Kragh oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EJNAR ROEPSTORFF KRAGH (1903-1981): Motiv från Paris, signerad Ejnar R Kragh, daterad 39, olja på duk, ca 90x128 cm

752830

2020-03-24