GUSTAFSBERG "Ariadne"
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUSTAFSBERG, parian, "Ariadne", efter J H von Danecker, 1890, tvådelad, längd 35, bredd 18, höjd 44 cm.
Flisa på nedersta delen samt nagg/mindre flisa på basen på översta delen, färgrepor.
752852
2020-03-30