GUSTAFSBERG "Ariadne"

GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG
GUSTAFSBERG

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAFSBERG, parian, "Ariadne", efter J H von Danecker, 1890, tvådelad, längd 35, bredd 18, höjd 44 cm.

Flisa på nedersta delen samt nagg/mindre flisa på basen på översta delen, färgrepor.

752852

2020-03-30