Karl Axel Pehrsson litografi

Karl Axel Pehrsson litografi
Karl Axel Pehrsson litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Motiv med blommor, signerad och daterad 61 samt numrerad 247/500, ca 36x27 cm

Ingår i temaauktion "Vårkänslor i ditt hem"

Ej examinerad ur ram

752856

2020-04-27