Gunnar Wallgren akvarell

Gunnar Wallgren akvarell
Gunnar Wallgren akvarell
Gunnar Wallgren akvarell
Gunnar Wallgren akvarell
Gunnar Wallgren akvarell
Gunnar Wallgren akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLGREN (1883-1953): Motiv med Molins fontän, signerad samt darterad Sthlm 1919, ca 46x65 cm

Ingår i temauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Ej examinerad ur ram

752863

2020-04-27