Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TABURETTER (2) 1 par, 1800/1900-tal, blandstil, skuren dekor, svärtade detaljer, stoppade och med textil klädsel, höjd ca 48 samt 50x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, den senare klädseln har släppt något

752869

2020-03-27