Ljuskronor 1 par barockstil
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSKRONOR, 1 par, 1900-talets första hälft, barockstil, för 4 ljus vardera, olikslipade prismor på mässingsstomme, höjd 70, diameter 49 cm
Borrade för el, enstaka nagg och avslag förekommer
752875
2020-03-23