Ljuskronor 1 par barockstil

Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil
Ljuskronor 1 par barockstil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONOR, 1 par, 1900-talets första hälft, barockstil, för 4 ljus vardera, olikslipade prismor på mässingsstomme, höjd 70, diameter 49 cm

Borrade för el, enstaka nagg och avslag förekommer

752875

2020-03-23