Skåp Åmells

Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells
Skåp Åmells

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, sekelskiftet 18/1900-tal,, underdel med nedfällbar skrivklaff, bakomliggande låder, tre lådor undertill, draghantag, överdel med pardörrar, invändigt med hyllplan, svängt krön, höjd ca 190, 104x46 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålat

752878

2020-03-29