Skåp Åmells
Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, sekelskiftet 18/1900-tal,, underdel med nedfällbar skrivklaff, bakomliggande låder, tre lådor undertill, draghantag, överdel med pardörrar, invändigt med hyllplan, svängt krön, höjd ca 190, 104x46 cm, nyckel finns
Bruksslitage, senare bemålat
752878
2020-03-29