Lena Ulvbäck oljemålning

Lena Ulvbäck oljemålning
Lena Ulvbäck oljemålning
Lena Ulvbäck oljemålning
Lena Ulvbäck oljemålning
Lena Ulvbäck oljemålning
Lena Ulvbäck oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

800 SEK

LENA ULVBÄCK (född 1927), ansikte, signerad Ulvsbäck, olja på duk, 55 x 46 cm

752887

2020-03-25