11 st remmare

11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

REMMARE, 11 st, 1900-talets mitt, Tyskland, etsad dekor med vinrankor, etkiettmärkt, höjd ca 18,5, diamatetr 5,5 cm

Bruksslitage

752891

2020-03-30