Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
REMMARE, 11 st, 1900-talets mitt, Tyskland, etsad dekor med vinrankor, etkiettmärkt, höjd ca 18,5, diamatetr 5,5 cm
Bruksslitage
752891
2020-03-30