Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT BÖCKMAN (1926-2014), Avbrutna kommunikationer, signerad Bengt Böckman -68, numrerad 3/50, etsning, motivmått ca 60 x 60 cm
752892
2020-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här