Mask Mosse

Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse
Mask Mosse

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASK, Mosse, Mali, 1900-tal, skuret och bemålat trä, höjd ca 43 cm

Hornspetsarna och tandspets av, slitage

752916

2020-03-28