Soffbord Harry Snören
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY SNÖRÉN, soffbord, 1980/90-tal, stomme med dekor av mässing samt vitmetall, etsad dekor, signerat H Snörén, höjd ca 45, 140x90 cm
Bruksslitage, mindre repor kring stomme förekommer, skada vid underdel av skiva
753003
2020-03-29