Soffbord Harry Snören

Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören
Soffbord Harry Snören

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY SNÖRÉN, soffbord, 1980/90-tal, stomme med dekor av mässing samt vitmetall, etsad dekor, signerat H Snörén, höjd ca 45, 140x90 cm

Bruksslitage, mindre repor kring stomme förekommer, skada vid underdel av skiva

753003

2020-03-29