Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Skrindan", fåtöljer, 1 par, formgivna 1963, vitmålade, lösa sitt- och ryggkuddar, sitthöjd ca 38 cm
Smärre slitage, repor, omklädda, originaltyget kvar på karmarna
753114
2020-03-24