Oljemålning av Christina Knall

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Komposition, signerad Christina Knall, olja på duk, mått ca 100x81 cm

753128

2020-03-23