James Rosenquist litografi

James Rosenquist litografi
James Rosenquist litografi
James Rosenquist litografi
James Rosenquist litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (1933-2017): "Zone", signerad och daterad Rosenquist 1972, 6/66, litograf på Hodgkinson papper, bladmått 80x76 cm

753147

2020-03-23