Acke Åslund akvarell
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Stegrande häst, monogramsignerad samt daterad 1928, akvarell, 57x38 cm
Kuntoraportti
Reva
753180
Päivämäärä:
2020-03-23