Aina Eklund keramik vas

Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas
Aina Eklund keramik vas

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

200 EUR

AINA EKLUND, VAS, signerad EA och daterad 1907 Finland, gröntonad glaserad rödlera, höjd 13 cm, diameter 14 cm.

Slitage på bottnen

753198

2020-05-17