Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
200 EUR
AINA EKLUND, VAS, signerad EA och daterad 1907 Finland, gröntonad glaserad rödlera, höjd 13 cm, diameter 14 cm.
Slitage på bottnen
753198
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här