Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, lackerat, hyllor av glas, 2 innanförliggande lådor, 92, 28, 135 cm
Lack med mindre bruksslitage, mindre skada på kant av 1 glashylla
753207
2020-03-25